Ücretsiz İndir CetaSoft Adres 5.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CetaSoft Adres 5.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CetaSoft Adres 5.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması

Tüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Adreslerinizi kategorilere ayırarak onlara kolayca ulaşabilirsiniz.Adres etiketi hazırlama sihirbazı ile dilediğiniz tipte adres etiketi hazırlayabilirsinizZarf hazırlama sihirbazı ile dilediğiniz tipteki zarf üzerine adres bilgilerini yazdırabilirsinizDoğum, evlilik yıldönümü ve sizin belirleyeceğiniz özel günler için etiket, zarf hazırlayabilir, e-mail ve SMS gönderebilirsiniz.

Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler veya mektuplar hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bir şablon mektuba, adres veritabanınızdan alanlar ekleyerek belgenin dilediğiniz kadar kişiye hitaben kolayca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. (Mail merge).

*Tek tıklama ile seçeceğiniz bir kişinin seçeceğiniz bir telefonunu kolayca çevirebilirsiniz.

*Entegre e-mail gönderme sistemi ile belirleyeceğiniz kişi veya firmalara tek veya toplu olarak e-mail gönderebilirsiniz.

*Cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz.

İnternet Adres Bankası ile web adreslerinizi sınıflandırarak kaydedebilir, yerleşik web tarayıcısı ile adresleri açabilirsiniz. Haber Okuyucu (RSS Reader) programı ile RSS hizmeti veren internet siteleri tarafından yayınlanan haber vb. içeriği tek bir ortamdan topluca izleyebilirsiniz.Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilir (import), program içerisindeki adres kayıtlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz. (Export)Kullanıcı hesapları oluşturabilme ve kullanıcıların yetkilerini belirleyerek sadece yetkileri doğrultusunda programı kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver