Ücretsiz İndir CD Katalog v2.3.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CD Katalog v2.3.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CD Katalog v2.3.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Onlarca CD`niz varsa ve siz bunların içeriğinde neler olduğunu hep unutuyorsanız işte aradığınız program.Kategori oluşturabilir, her kategori altına dilediğiniz kadar cd ekleyebilirsiniz. CD’lerinizi bir kere okuttuğunuzda imaj haline getirilir ve sıkıştırılır. Bu sayede yer kaplamaz ve CD’lere ihtiyac duymadan içeriklerini inceleyebilirsiniz. Arama özelliği sayesinde aradığınız dosyaya anında ulaşacaksınız.İşletim sisteminizi tekrar kurmanız gerektiğinde c:program filessiberyacdkatalog klasörü içinde ki dbase ve data klasörlerini yedeklemeyi unutmayın. Programı tekrar kurduktan sonra bu klasörleri eski yerlerine koyarak okutmuş olduğunuz cd`lere tekrar ulaşabilirsiniz.13.11.2006 Arama özelliğine xls formatında dışa aktarım eklendi.23.09.2006 Arama özelliğinde güncelleme yapılmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver