Ücretsiz İndir cam2pc Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

cam2pc Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda cam2pc isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

cam2pc 4.6.1

Fotoğraf makinenizle birlikte gelen fotoğraf aktarma yazılımını beğenmiyorsanız ya da kaybettiyseniz, sizi kurtarabilecek bir yazılım mevcut. cam2pc tamamen ücretsiz olarak dağıtılan bir yazılım fakat daha fazla özelliğe sahip shareware sürümüde bulunuyor. Ücretsiz versiyonun en güzel taraflarından birisi her türlü fotoğraf formatını gösterebiliyor olması. Bu sayede dilerseniz yazılımı resim gösterici özelliğiyle de kullanabiliyorsunuz.

Yazılımda bir fotoğraf makinesinden imaj almak istediğinizde tek yapmanız gereken, makinenizin bağlantı arabirimini belirtmek ve beklemek. Program makinenizi tarayıp resimlerinizi listelemeye başlıyor.

Program her marka ve model fotoğraf makinesiyle uyum gösteriyor yinede listeye bakmak istiyorsanız üretici adresindeki uyumluluk bölümünden kontrol edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver