Ücretsiz İndir CafeMatik.NET Client 6.1.2.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CafeMatik.NET Client 6.1.2.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CafeMatik.NET Client 6.1.2.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Program Hakkında Açıklama:
CafeMatik .NET kisaca özellikleri Cafenizin bütün sorunlarinini ortadan kaldirir.Fis açma derdinizi ortadan kaldirir.Hesap islerinize bakar, otomatik olarak hesapinizi tutar.Hesap olaylarinda müsterilerle yasadiginiz para sorunu ortadan kalkar.Cafenizi elaman çalistiriyorsaniz, hesaplarinizda sorun yasamazsiniz.Kasa, cahri ve bütün hesaplarinizi hesaplar.Masalarin günde kaçkez açildigi, hangi masaya hangi mesrubatin satildigini, Hesap ve mesrubatlari ayri ayri günlük, aylik ve senelik raporlari ayrintili bir sekilde arsivler.Masalariniz ana makine ile hizmete kapatip açabileceksiniz.Eger Masalar ana masa tarafindan hizmete kapatilirsa bilgisayari kimse kurcalayamaz.Masa Ana masa tarafindan hizmete açildigi an Saat islemeye baslar.Masalar Ana masa tarafindan Her saniye izlenebiliyor.Masada oturan müsteri hesabini çok rahatlikla saniye saniyesine görebilecektir.Masalardan mesrubat listesi ve fiyatlari görünebilcek ve masalardan siparis verilebilecekltir.Masa ila ana masa arasinda ikili dialog (chat) kurular.Masalardan birinde müsteri sizin yasaklamis oldugunuz Ana Kullanici, Birinci Kullanci, ikinci Kullanici, Üçüncü Kullanici ve Dördüncü Kullanici olmak üzere 5 kullanici yetkilendirmesi yapabilrisiniz. üst kullanicilar alt kullanicilari kontrol edebilir ama alt kullanicilar üst kullanicari kontrol edemez.Maslardaki, masaüstü simgeleri, baslat butonu, sistem tuslari, denetim maslariri, sürücüler, ag komuslari, ag denetimleri, sistem saati, görüntü özelikleri, MS-DOS ve bir çok yasaklama yapabilirsiniz.Müsterilerin masaüstü artalanina sex icerikli resim yüklediklerinde, Müsteri hesabini kestirdigi zaman artalan resmi sizin önceden belirlemis oldugunuz cafe logo resmi yüklenir. Otamatik mirc scriptinizi yeniler. Cafenizde ASLA mirclerde sorun yasamazsiniz. Internet exploreriniz her hesap kesildifiginde yenilenir. giris sayfasniz otamatik olarak düzetilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver