Ücretsiz İndir Bürobot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bürobot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bürobot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: Sevk,İzin,ajanda,imza çizelgesi,evrak dağıtım, vs. işlerinizi yapabilen, büro programıdır.

ÖZELLİKLERİ :

Gelişmiş özellikleri ile çok pratik olarak Hasta sevk kağıdı yazdırabilirsiniz, Büronuzdaki personeller için Aylık imza çizelgesi yazdırabilirsiniz, Gelen ve Giden Evrak Defteri kayıtlarınızı tutabilir, isterseniz kayıtları yazdırabilirsiniz Evrak Dağıtımlarınızı kolay ve çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz, Ayrıntılı telefon defteri kayıtlarınızı tutabilir ve yazdırabilirsiniz, Önemli gün veya randevularınızı önceden kaydetmeniz durumunda zamanı geldiğinde Bürobotun sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz, Personellerinizin izin ve rapor bilgilerini kaydedebilir, isterseniz izin belgesi yazdırabilirsiniz, Personelleriniz kendileri ve aile fertlerinin Sağlık Karneleri için etiket yazdırabilirsiniz, Personel listenizi isterseniz excel’e aktarabilir, isterseniz yazdırabilirsiniz. Sevk alan personellerinizin isimlerini görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Sağlık Karnesi bilgilerinin listesini görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz Programı herhangi bir bilgisayara yada ağdaki bir bilgisayara kurabilir, ağ paylaşım sistemiyle ağ üzerinde tüm bilgisayarlardan kullanabilirsiniz. Bu program Evrak ve Personel işlerinin hızlı ve pratik yürütülmesi amacıyla Vahap KOCA tarafından, Mersin Sağlık Müdürlüğünün değerli memurları başta olmak üzere tüm çalışanların hizmetine sunulmuştur. Ücretsizdir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver