Ücretsiz İndir Burobil Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Burobil Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Burobil isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Burobil 1.08 Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz. Program ile aynı anda birden fazla kurumun işlemlerini yapabilirsiniz. Yardım dosyasında programın kullanımı resimli olarak ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Özellikleri:

Personele ait bütün bilgilerin kaydı Personelin bakmakla yükümlü olduğu aile bireylerinin kaydı Hasta sevk kağıdı Diş sevk kağıdı Yıllık ve diğer izin kağıtları Yıllık izin takibi # Yurt içi geçici görev yolluğu Yurt içi sürekli görev yolluğu # Personel nakil bildirimi Personel raporları # Ödeme emri belgesi (en son haliyle) Muhasebe işlem fişi (en son haliyle) Telefon rehberi Ödenek takibi Gelen evrak Giden evrak Hatırlatıcı (Günlük ve saat bazında yapılacak iş planı)

1.08 sürümü ile gelen yenlilikler;

Hastalık raporları takip bölümü eklendi Yıllık izin kaydetme bölümü geliştirildi. Siz sadece tarihleri girin gün sayısını program bulsun Hizmet yılı yıl,ay,gün olarak ayarlandı Her yeni yılın başlangıcında sadece bir butona basmak suretiyle bütün personelin yıllık izin bilgileri program tarafından hesaplanır şekilde ayarlandı. Personellerin hangi tarihte yılda kaç tane sevk aldığını görebilme özelliği eklendi Program ile sadece memur değil artık, sözleşmeli memur ve işçilerinde işlemleri yapılır hale getirildi İşçiler için ssk vizite kağıdı eklendi İşçilerin eç ve çocukları için ssk vizite kağıdı eklendi Personel kayıt bölümne işçi ssk no alanı eklendi Personel kayıt bölümüne dosya no alanı eklendi Personel kayıt bölümüne kadrosu bölümü eklendi. personelinizi memur, sözleşmeli memur ve işçi olarak sınıflandırabilirsiniz Propgramın ana sayfasının arayüzü değiştirildi ve analog saat ile takvim eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver