Ücretsiz İndir Bumpex Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bumpex Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bumpex Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Düşmanlarınızı hareket ettirdiğiniz nesneyle çarparak yok edeceğiniz eğlenceli bir oyun. Düşmanlara çarparken sahip olduğunuz kalkan seviyesine oldukça dikkat etmelisiniz. Sadece kalkan seviyesine dikkat etmekle kalmıyor oyunu daha da zevkli hale getiren özellik ise ateşe olan yakınlığınız. Yani kalkan seviyesi gibi ateşe olan yakınlığa da azami derecede dikkat etmelisiniz. Düşmanlarınızı çarpıp parçalamak için elinizde bonus silahlarnızda mevcut onları kullanarak da düşmanlarınızı yok edebilir ve oyunda iddalı hale gelebilirsiniz. Ayrıca düşmanlarınıza saldırırken zararı gören taraf siz olabilirsiniz, saldırıdan zararlı çıkacağınızı anladığınız an kaçarak oyuna devam edebilirsiniz.

Oyun toplam 100 levelden oluşuyor.Oyunun gerçekçi grafikleri,ses efektleri ve arkaplan sesleri oldukça başarılı.

Sistem gereksinimleri:333 MHZ Intel ya da AMD İşlemci, Windows 95/98/2000/XP, DirectX 6.0 ya da yukarısı, 10MB boş harddisk alanı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver