Ücretsiz İndir BulletProof FTP Client Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BulletProof FTP Client Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BulletProof FTP Client isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile oturumdaki dosya transferini sınırlama, sürükle ve bırak fonksiyonunu destekleyen bir işlem sıralayıcısı, arzulanan download işlemi bitinceye kadar otomatik olarak bağlanma ve daha birçok özelliğe sahip olan bir programdır. Üstelik her türlü transferden sonra temel bilgileri gösterebiliyor.

Bullet Proof FTP ile yarıda kalan dosya transferlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. Program bu özelliği ile diğer FTP programından farklı bir görüntü çiziyor. Ayrıca resume (yarıda kalan dosya transferi) yi otomatik olarak yapar. Dosya transferi bittiğinde hattınızı otomatik olarak keser isterseniz. Sürükle Bırak yöntemiyle dosya transferini kolayca yapmanıza olanak sağlar. Kuyruğa attığınız işleri ayrı ayrı klasörler arası transfer olsa bile otomatik olarak algılar ve istediğiniz bu klasörlere atar. Özetle alternatif ve güçlü bir FTP programı isteyenler denemeyi unutmayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver