Ücretsiz İndir BlueVoda Website Builder 9.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlueVoda Website Builder 9.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BlueVoda Website Builder 9.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web sayfası yapmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Blue Voda sizin yardımınıza koşuyor. Çok küçük boyuta sahip olan bu program bilgisayarınıza kurduğunuzda bile çok küçük bir alan kaplıyor.Bu uygulama sizlere websayfası yapmakta süper kolaylık sağlıyor.

 

Sürükle-bırak yaparak 30 dakika gibi kısa bir sürede web sayfası yapabilirsiniz.Web sayfanıza resim, müzik ve video ekleyebilir bunları oynatabilirsiniz.Birçok alternatif buton şekillerinide içinde bulunduruyor.Ayrıca menüler hazırlamakta çok kolay.İster yatay ister dikey menüler yapın. Websayfanızı yaptığınız her aşamada önizleme yapabilir yaptığınız çalışmaların nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver