Ücretsiz İndir BlaB! Lite Türkçe Dil Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlaB! Lite Türkçe Dil Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BlaB! Lite Türkçe Dil isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PHP
PHPWeb Programlama Dili
 • TAMindir Program Arama Motoru - Joomla İçin
 • MyBB
  MyBBÜcretsiz PHP ve MySQL Forum Yazılımı
 • Çok basit, güzel görünümlü, kurulumu kolay, PHP ve JavaScript tabanlı bir site içi mesajlaşma scriptidir.Browser sorunu çıkarmaz, skinleri mevcuttur, 16 dilde kullanabilirsiz.Üreticinin Diğer Açıklamaları :* Yüksek performans* Düşük bant genişliği* MySQL veritabanı gerektirmez* Çerez gerektirmez* XHTML 1.1 ve CSS2 tabanlı* PHP3/PHP4/PHP5 altyapılı+ güvenli+ hata raporlu (8)+ kayıt gerektirmez* Bütün browser larda en iyi görüntüyü alabilirsiniz* `http` linkleri, smilies lar, bb kodları* `mailto` linkleri* Kötü kelime engelleme* Bölgesel zaman dilimi ayarlamalı* Yeni mesaj geldiğinde ses uyarılı* Çabuk kurulumlu* Gelişmiş skin ve tema sistemi* 16 Dile Çevrilmiş.Bu dil eklentisini kullanmak için yapmanız gereken sadece zipli dosyanın içindeki dosyayı incl klasörünün içine atıp, config.php içindeki include `incl/lang-en.inc`; komutunu include `incl/lang-tr.inc`; olarak değiştirmektir.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver