Ücretsiz İndir BitDefender Mobile Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BitDefender Mobile Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BitDefender Mobile Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BitDefender Mobile Security mobil cihazınıza antivirüs koruması sağlar. Symbian™ veya Microsoft® Windows Mobile™ için uyumludur. BitDefender deneyimini cep telefonlarında da yaşayın. Kolay kullanımı ile sizi hiç zorlamadan telefonunuzu korur.

1- Önemli! Programın bu açıklama sayfasını tamamen okumanız en alttaki uyarılara dikkat etmeniz doğru sistem için doğru versiyonu indirmeniz için oldukça önemlidir. 

2- Önemli! Programı yükle butonuna bastığınızda Pocket PC için uyumlu olan BitDefender Mobile Security Programını indirmiş olacaksınız. Diğer versiyonlar sayfanın aşağısında ve yükleme sayfasındadır.Anahtar özellikleri:

Kalıcı antivirüs koruması
İsteğe bağlı tarama. Virüs temizliği
Düşük kaynak kullanımı
GPRS veya PC yolu ile hızlı güncelleme
Kolay yükleme ve kullanım

Kalıcı Antivirüs korumasıVirüs kalkanı başlangıç ile çalışmaya başlar ve tüm girişleri veya zarar görmüş dosyaları gösterebilir.İsteğe bağlı taramaBitDefender teknolojisinin ödüllü teknolojisi ile üretilmiş dahili, harici hafıza kartları taraması ile zararlı yazılımların girebileceği tüm yerler taranır. Arama motoru arşiv tipindeki zararlı dosyaları da bulabilir.Hızlı ve esnek güncellemelerProgramı GPRS veya internet bağlantılı bir PC yolu ile güncellenebilir. Virüs listeleri BitDefender Laboratuvarından gelen yeni veriler ile güncellenir. Ve böylece telefonunuz her daim güvende kalır.Cihaz yönetimiSeçenekli tarama işlemi sayesinde kaynak kullanımını en aza indirerek telefonunuzun şarj ömrünü uzatabilirsiniz.Kolay yükleme ve kullanımProgramı direkt olarak internete bağlı cep telefonunuzdan indirebilirsiniz. Veya internete bağlı bir bilgisayardan cep telefonunuza da yollayabilirsiniz. Arayüzü oldukça basit ve dostcanlısıdır. Profesyonel teknik destekÇevrimiçi kalifiye teknik destek sayesinde sormak istediğiniz soruları anında sorabilirsiniz. BitDefender Mobile Security'nin çalıştığı mobil cihazlar:

Windows Mobile Pocket PC 2002 veya daha yüksek versiyonlar – HP iPAQ 1915, HP iPAQ 3115, Dell Axim x50v, T-Mobile MDA, Qtek S200, vs.
Windows Mobile Smartphone 2002 veya daha yüksek versiyonlar – Motorola MPx220, Orange SPV C600, vs.
Symbian™ 60, (7.x/8.x) – Nokia 3230, 6600, 6680, N70, N90, vs.
Symbian™ 80 (7.x) – Nokia 9300, 9500, vs.

Önemli! Telefon bazlı 3. nesil 60Serisi (Series60) Symbian 9.x destekli değildir. Bu tip cihazlarda program çalışmayacaktır. Desteklenmeyen telefonlar: Nokia 3250, 5500, 6290, E50, E60, E70, N91,N95PC'den güncelleme modülü için sistem gereksinimleri

Pentium MMX 200 MHz veya daha yüksek işlemci
Minimum 64MB RAM (128MB önerilir)
Minimum 40MB boş sabit disk alanı

Windows 2000 / XP
Internet Explorer 5.0 (veya daha üst sürüm)
Microsoft ActiveSync (Windows Mobile için) indirmek için buraya tıklayın.
Microsoft .NET Framework 1.1 (veya daha üst sürüm) indirmek için buraya tıklayın.
Nokia PC Suite v6.6 veya daha üst sürüm (Nokia Symbian OS işletim sistemine sahip uyumlu Nokia cihazlar için) indirmek için buraya tıklayın.

Önemli! PC'den güncellemeler için gerekli olan modülü yüklemek için buraya tıklayınız.

İşletim sistemlerine göre BitDefender Mobile Security linkleri: 

SmartPhone versiyonunu indirmek için buraya tıklayın. 180 kb.
Symbian 60 versiyonunu indirmek için buraya tıklayın. 119 kb.
Symbian 80 versiyonunu indirmek için buraya tıklayın. 115 kb.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver