Ücretsiz İndir Bir İşlem Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bir İşlem Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bir İşlem Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyonda yayınlanan programdan tek farkı daha önce kullanıdığınız sonucu tekrar kullanabilmenizdir. Programın rastgele ürettiği sayıları 30 saniye içinde aklınızda yada programda yerleştirin daha sonra 30 saniyelik süre dolunca size 20 saniyelik bir cevap süresi verilecektir. Bu sürenin sonunda sonuc butonunda kalan sayı sonuç olarak alınacaktır ve kazanıp kazanmadığınız bu sayıya göre belirlenecektir.

Oyunu bekleme moduna aldığınız zaman herşey gizlenir ve duraklar. Siz devam et butonuna basana kadar süre ilerlemez ve sayılar ve işlemler görünmez.

İyi eğlenceler…

Bir İşlem İçin Yapılan Yorumlar (1)

Bir İşlem için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Çeşitli Popülerleri

 1. Okey
  OkeyBedava Okey Oyunu
 2. Angry Birds
  Angry BirdsAngry Birds PC Versiyonu
 3. Icy Tower
  Icy TowerBuz Kulesine Tırmanma Oyunu
 4. Monopoly
 5. Angry Birds Rio
  Angry Birds RioAngry Birds Rio PC Sürümü
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});