Ücretsiz İndir Bilgisayar Terimleri Sözlüğü 1.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar Terimleri Sözlüğü 1.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bilgisayar Terimleri Sözlüğü 1.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Terimleri Sözlüğü 1.1

Programın Kullanım Amacı ve Özellikleri:-Programın da adından anlaşılacağı gibi program içerisinde Bilgisayarla alâkalı Hata mesajları, Grafik Terimleri, Bilgisayar Donanım Terimleri vs. Bulunmaktadır. -Programın veri tabanında 9970 kelime bulunmaktadır. -Üç çeşit sorgulama özeliği mevcuttur. Sorgulama hakkında detaylı bilgi programı sorgulama yardımı bölümünde mevcuttur. -Verileri 3 şekilde sıralama özelliği mevcuttur. (Listede sağ menü)-Programda istek ve önerilerinizi yazabileceğiniz mail gönderme eki mevcut. -Programı istediğiniz dizin veya disk bölümüne kurabilirsiniz. özel bir bölüm seçmez. -Programa kullanıcı tarafından yeni kelime ekleme imkanı-Varolan herhangi bir kelimeyi değiştirme. Program gayet basit bir arabirime ve kullanıma sahiptir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver