Ücretsiz İndir Bilge Hasta Sevk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilge Hasta Sevk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bilge Hasta Sevk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: Kamu personeli için sevk kayıtlarını tutma, hasta sevkleri için gerekli belgeleri raporlama ve yazıcı çıktısı olarak almayı sağlamaktadır. Personel ve Bakmakla Yükümlü Olduğu Yakınlarının bilgileri kaydedilerek sihirbaz yardımı ile pratik bir şekilde Hasta Sevki ve Diş Hasta Sevki hazırlanmaktadır. Hazırlanan sevk bilgileri otomatik olarak sevk kayıtlarına eklenmektedir.

Sevk işlemleri için ülkemizde yaygın olarak dağıtılan çoğu ücretsiz programlar gibi vasat özellikler taşımamaktadır. Bütünüyle profesyonel olarak geliştirilmiş Bilge Hasta Sevk, kalite ve işlevselliği bir arada sunmaktadır. Hızlılık, kolay kullanım gibi kısıtlamaları olmayan sorunsuz özellikleri sayesinde, Personel ve Yakını Ekleme-Düzenleme-Silme, Kurum Bilgileri, Sağlık Kurumları, Meslekler, Yıllık Sevk Kayıtları, Sevk Sihirbazı, Önceki Sevk Kayıtlarını Önizleme, Otomatik Kurum Kayıt Çıkış Numarası, Seçenekler, Hızlı Bul, Gelişmiş Bul, Genel Ayarlar

    ile ilgili işlemler yapılabilmektedir.

    Hazırlanan geniş içerikli ve tasarlanabilir raporları ile personel bilgilerine göre yada boş olarak yazıcı çıktıları alınabilmektedir.

Hastanın Muayene İsteği, Hastanın Diş Muayene İsteği, Personel Listesi, Sevk Kayıtları, Matbu Evraklar

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver