Ücretsiz İndir Big Kahuna Reef 1.0 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Big Kahuna Reef 1.0 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Big Kahuna Reef 1.0 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir denizaltı macerası için Hawai’ye gitmek istermisiniz ? Tiki’nin Maskesini ele geçirmek için kutuları uyumlarına göre kıracağınız, deniz canlılarını da sınırsızca gözlemleyeceğiniz bu zeka oyunu; size oldukça hoş vakit geçirtecektir.
rnrnYeni bölümlere geçtikçe deniz kaplumbağaları, egzotik deniz canlıları ve hiç görmediğiniz can alıcı renklerdeki balıklar gibi çok çeşitli yeni yaratıkları da oyuna dahil etme şansını yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca oynadıkça, iskelet balıklar, seviye düzenleyicisi gibi yeni bölüm ve özellikleri de ortaya çıkartabiliyorsunuz. Deniz altı yaşamını sevenler ve merak edenler için Big Kahuna Reef, denizlerin gizemiyle bulmaca tarzını başarıyla birleştirebilen ilgi çekici bir oyun.
rnrnOyunun özellikleri :
rnrn 2 Oyun Tipi (Standart ve Sınırsız Oyun)rn Zevkli ve Maceralı Oynanışrn Güzel Grafik ve Seslerrn Ailece Oynanabilme Özelliğirn Açılabilen Gizli bölümler
rnrn En Düşük Sistem Gereksinimleri :
rnrn İşlemci : Pentium 300 MMXrn Hafıza : 64 MB Hafızarn Sabit Sürücü : 25 MB Boş Sürücü Alanı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver