Ücretsiz İndir Betty`s Beer Bar 1.3.02 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Betty`s Beer Bar 1.3.02 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Betty`s Beer Bar 1.3.02 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Betty’nin tek bir hayali vardı; o da tropikal bir adada kendi evine ve işine sahip olmak. ( Hangimizin hayali bu değildir ki? ) İşte biz bu oyunda O’na rnrnyardımcı olarak para biriktirmesini ve hayalini gerçekleştirmesini sağlamaya çalışıyoruz. İlk olarak köhne bir barda işe başlıyor, bölümleri geçtikçe daha rnrniyi yerlerde çalışarak mutlu son için para biriktiriyoruz. Amacımız bara gelen müşterilere en iyi ve hızlı şekilde bira servisi yaparak para kazanmak. Oyuna rnrnbaşlarken zorluk derecesi seçme seçeneği ve eğitici bölüm sayesinde istediğimiz zorluk derecesinde oyunu öğrenip işe başlayabiliyoruz. Bara gelen birbirinden rnrnilginç (uzaylı, robot, hemşire, rambo, dansöz vb..) müşterilere servis yaparken bardakların temiz olması ve hızlı servis yapmak bize rnrnekstradan para kazandırıyor. Ayrıca sarhoş olan müşterilere bira yerine kahve vermemiz gerekiyor. Çünkü sarhoş müşterilerin ödeyeceği para miktarı epeyce rnrndüşük oluyor.Oyun esnasında çıkan birçok yardımcı hediyeler de epeyce işimize yarıyor.
rnrnOyunun 3 ayrı kipi mevcut. Bunlar Hikaye kipi, Zaman Yarışı kipi ve Serbest Oyun kipi. Oyunun demo sürümünde Zaman Yarışı bölümünü oynayamıyorsunuz. Oyunun içinde kayıt etme özelliği mevcut ve tabiki bu da bizim rnrnişimizi bir hayli kolaylaştırıyor. Oyunun oynanışının gayet kolay olması ise oyunu cazip kılan bir diğer özellik. Fareyle oynanan oyunda grafikler ve sesler rnrnde gayet gerçekçi. Oyunda bölüm geçtikçe izleyeceğimiz 12 kadar Flash görüntüsü ise bize hikayeyi gerçekten de çok güzel anlatıyor.
rnrnEğer hızınıza güveniyorsanız ve Betty’e yardım edip; en azından ekranda da olsa, birilerinin hayallerini gerçek kılmak bana rnrnmutluluk verir diyorsanız, bu oyun tam size göre…
rnrn En Düşük Sistem Gereksinimleri :
rnrn İşlemci : 250 Mhz İşlemcirn Hafıza : 32 MB Hafızarn Ekran Kartı : 4 MB Ekran Kartırn Sabit Sürücü : 10 Mb Boş Alan

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver