Ücretsiz İndir BearFlix 1.1.6.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BearFlix 1.1.6.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BearFlix 1.1.6.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BearFlix internet üzeindeki en hızlı video download uygulaması. İnternet üzerinde milyonlarla video dosyasını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebiliceksiniz.  BearFlix BearShare paylaşım programıyla aynı motoru kullanırken video indirmek istiyen kullanıcılara sadece bu konuda daha hızlı arama ve yükleme imkanı sağlamak için tasarlanmış iyi ve basit bir program. Tamamen temiz olan bu yazılım hiçbir adware spyware virüs trojan gibi kötü niyetli yazılım içermiyor. Sadece temiz video downloadları ile arkadaşlarınızla istediğiniz videoları paylaşabiliceksiniz. Pro versiyonuda olan bu programı isterseniz para karşılığıylada elde edebilirsiniz. Fakat tamamen ücretsiz olan Basic versiyonuylada herşeyi yapmanız mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver