Ücretsiz İndir Battery Monitor 0.6 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Battery Monitor 0.6 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Battery Monitor 0.6 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir dizüstü bilgisayara sahipseniz ve Linux işletim sistemi kullanıyorsanız Battery Monitor size faydalı olacaktır. Her dizistü bilgisayar kullanıcısının yaşadığı bir problem var: Pilin ansızın bitmesi.Laptoplardaki bataryaların aniden btmesi işlerinizin yarım kalmasına neden olabilir. Hatta çok önemli belgelerinizin yok olmasından tutun bilgisayarınızın zarar görmesine kadar bir çok zararı olabilir. İşte Battery Monitor sizi bu tip problemlerden korumak ve sizi uyarmak çin yapılmış bir program. Battery Monitor batarya durumunuzu ve seviyesini gösterir. Bunları sesli ve görüntülü biçimde yapabilir. Pil seviyeniz minimum seviyeye indiği durumlarda program sizi görüntülü uyarının yanı sıra sesli olarak da uyarır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver