Ücretsiz İndir Batch It 4.71 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Batch It 4.71 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Batch It 4.71 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Batch It yazılımı sizlere resimleri yeniden boyutlandırma, yeniden adlandırma, başlık veya açıklama ekleme, gölgelendirme ve daha bir çok özellikle düzenleyip gruplamanıza yardımcı olan bir imaj düzenleme programı. Webmasterlar ve dijital fotoğraf makineleri ile sürekli ilgi halinde olan kişiler için mutlaka bulunması gereken bir araç. En popüler resim formatları PCX, GIF, BMP, JPEG, JPEG 2000, PNG ve TIFF gibi formatlar desteklenen formatlar arasında.

Batch It kullanımı çok kolay olan bir program. Yapmanız gereken tek şey resimlerinizi yüklemek ve değiştirmek istediğiniz şeyleri belirleyip işlemi yürütmek. Program gerisini kendi yapıyor. Dakikalar içinde kendiniz yapmaya kalksanız aylar sürücek arşiv düzenleme işlerinizi tamamlayabilieceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver