Ücretsiz İndir Barkod Etiket Basımı 1.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Barkod Etiket Basımı 1.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Barkod Etiket Basımı 1.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programın kullanım amacı ürünlere barkod numarası vererek bu bilgileri yazıcıdan çıktı almaktır.Programın Özellikleri:- Programa istediğiniz sayıda ürün girebilir ve bu ürünleri bir kereden çıktı alabilirsiniz.- Kullanıcı yeni gruplar açabilir ve her gruba ayrı bilgiler girebilir.- Tanımlanmış gruplara geri dönülüp ekleme,silme, tekrar çıktı alma vs… işlemler yapılabilir.- Tanımlanmış gruplar istenilirse silinebilir.- Gelişmiş rapor ve yazıcı ayarları mevcuttur.- Code128, Code39, EAN_13, EAN_8, Int2of5, MSI, Postnet, UPC_A, UPC_E barkod türlerini desteklemektedir.- Hatalı barkod bilgisi girişine karşılık yazdırma öncesi özel denetleme mekanizması.- Kayıt kopyalama özelliği ile birden fazla sayıda bastırılacak ürünler için pratiklik. Bir kez birin ve istediğiniz kadar tek tuşla çoğaltın.- Program her konumda çalışabilir. ek hiç bir eklenti gerektirmez ve çok az yer kaplar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver