Ücretsiz İndir Bağlama 3.2.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bağlama 3.2.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bağlama 3.2.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici açıklaması

3.2.1 Yenilikleri : -XP Stil-eski site linkleri kaldırıldı-gereksiz kodlar kaldırıldı-kısayol menüsüne erişim için başlık çubuğuna buton eklendi-nota listesine geçiş için buton eklendi ( LST ) 

3.2 Yenilikleri  : [3.Güncelleme]- Dosya tanıma özelliği eklendi. Kendi dosya formatı olan .bnl uzantılarını otomatik olarak açıyor.- Artık kaydettiğiniz dosyalara çift tıkladığınızda otomatik olarak dosyayla beraber programda açılacak.Not:Dosya tanıtma işlemi için Ana sayfada Sağ tıklayarak açılan Menüden Dosya Türü Tanıt komutuna tıklamanız yeterli olacaktır. dosyalara simge yerleşmesi için Windows’u yeniden başlatmanız gerekecektir.3.2 Yenilikleri  :- Çalma anındaki otomatik kayıt iptal etme özelliği. İster serbest ister anında kayıt…- Programın boyutu 172 kb azaltıldı.. 

3.1 Yenilikleri  :- Notalara istenilen tuşu atama Çalışmıyordu. Tamamen düzeltildi.- Nota Değiştirme İşlemi Görüntüsü Hafif Değiştirildi.- Ana Sayfadaki Menüler kaldırılarak Sağ Kısa yol Menüsüne Atandı.- Notaların Ritim Artırmasında Sorun Giderildi.- Programın Görüntüsünü %50 – %200 Aralarında Tamamen Büyütme İmkanı Eklendi. (Form Görünümü…)- Nota Zaman İşlemleri ve Form Görünümü Ayarlarını Tutma Özelliği Eklendi.- Kayıt Esnasında Programın Hemen Kapatılması Engellendi.- Kayıt Esnasında Diğer (Nota Dışında) Tuşların Kullanımı Soru İle Düzeltildi.- Programda yanlışlıkla iki tane aynı nota bağlamışım. Onu da Düzelttim.- Klavyeyi kullanarak notaları çalarken hangi komutun işlediğini belirgin olarak anlama özelliği. – Menüye kısa yollar eklendi. Programı sağ menüyü açmadan idare edebilirsiniz.- Menüde bazı sıralamalar değiştirildi.- Listedeki notaya çift tıklandığında karşılığını alabilirsiniz.- Kayıt dosyalarının uzantıları .bnl olarak değiştirildi. (Bu uzantılara not defteri aracılığı ile bakabilirsiniz…)- Bazı fazlalık mesajlar kaldırıldı- veda yazamadığım diğer hatalar. 

Üreticiden NotDİKKAT : Bağlama programda birkaç eksik nota vardır. Toplam 14 nota mevcut. Bu programı indiren arkadaşlar notaların eksiklerini veya tamamının yeni ve net hallerini bulabilirse mail gönderebilirse sevinirim. gönderen arkadaş gönderirken Adını-Soyadını da göndersin. İsmini Programın hakkında bölümüne ekleyeceğim. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver