Ücretsiz İndir Badblue Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Badblue Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Badblue isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BadBlue 2.72b Bir çok kullanıcının söylediği gibi dünyanın en kolay kişisel web sunucusu olan BabBlue yeni versiyonu ile karşımızda. BadBlue sadece bir sunucu değil, tamamı ile bir dosya paylaşım sistemidir. Üstelik bu işlemleri çok kısa bir sürede ve kolaylıkla gerçekleştirecektir. Size kolaylık olması açısından bir browser aracı sunuyor ve işlemlerinizi bu sayede kolaylıkla gerçekleştiriyorsunuz.Aynı zamanda PC’nizi güçlü bir web sunucusuna dönüştürebilme olanağı sunuyor. Resim, fotoğraf, müzik, video veya istediğiniz türdeki dosyalarınızı bu sayede paylaşabilirsiniz. Dosyalarınızı paylaşmanızın daha hızlı bir yolu yok! Eğlenceli, ücretsiz ve en önemlisi çok hızlı!

Bir domain sayesinde Pc’niz üzerinden kolayca bir web sunucusu oluşturun 4 İndirin ve yükleyin. Hem de bir kaç saniye içerisinde! 4 Güvenlik: şifre koruması sayesinde dosyalarınızı ve sunucu kontrolünüzü elinizde tutacaksınız. 4 Otomatik slayt şovları hazırlayın. 4 Diğer paylaşıma açık bilgisayarlarda dosya arayın.(P2P)4 Kolay kullanım. 4 Güvenlik duvarı ile Pc’nizi güvence altına alın.(Firewall) 4 Kesinlikle reklam, casus veya diğer istenmeyen yazılımlardan içermez.(adware,spyware yoktur) 4 Ödüllü bir programdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver