Ücretsiz İndir BackUp Maker 5.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BackUp Maker 5.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BackUp Maker 5.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BackUp Maker 5.2 ile yedeklemelerinizi yapmanız artık çok daha kolay BackUp Maker data verileri yedeklemeleri için kesinlikle profesyonel bir çözüm. Kullanım kolaylığı ve fonksiyon fazlalığı ile dosyaları klasörleri kaydedebilir yedekleyebilirsiniz. Üstelik çok kısa bir zaman ayırararak. Yedeklemelerinizi unutma ihitmalinize karşı kendisi düzenler, otomatik olarak çalışır, zamandan tasarruf sağlar, ve işletim sisteminizi daha güvenli kılar.

Özellikler:

Sahip olduğunuz CD/DVD sürücüleri sayesinde yedeklediğiniz dosyaları bu disklere yazdırabilir ve bilgilerinizi daha güvenli bir şekilde arşivlersiniz.Ayrıca BackUp Maker’ın dahili veya harici ( yani ağ bağlantılı ) hard disklere de yedekleme yapabilme özelliği vardır.USB belleklere de yedeklemek istediğiniz dosyaları sıkıştırarak sığdırır.Bir başka alternatif olarak FTP ile web sunucunuza yedeklemek istediğiniz sistem dosyalarınızı upload edebilirsiniz.256-bit şifreleme sistemi olan AES sayesiden bilgileriniz asla yabancı ellere geçmeyecek.BackUp Maker kullandığı sıkıştırma algoritması ile hem yerinizden tasarruf etmenizi sağlayacak hem de her türlü cihaza yedeklemelerinizi yüklemenize imkan verecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver