Ücretsiz İndir Backup-2006 Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Backup-2006 Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Backup-2006 Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Backup-2006 Studio v5.1.6.233

Veri kaybı tüm bilgisayar kullanıcılarının büyük derdi. Özellikle en sevdiğiniz dosyaları, günlük işlerinizi, önemli dosyalarınızı kaybetmek size büyük zarar verebilir. İşte tek bir method’un yetersiz kalıcağını düşünen Backup-2006 Studio klasik yedekleme modülü, senkronizasyon ve disk imaj diye 3 tane farklı kısımdan oluşuyor.

Program herhangi bir klasörü istenilen herhangi bir yere (ağ sürücüsü, USB harici disk vb.) yedekleyebiliyor. Yazılım aynı zamanda kendi DVD yazma programıyla geliyor. İsterseniz yedekleme, senkronizasyon, disk imaj veya partisyon yerdeğiştirmesinin tarihini belirleyebilir ve otomatik olarak programa yaptırabilirsiniz.

 

Backup-2006 Studio ile oluşturduğunuz arşiv dosyalarını FTP, FTPS, HTTP sunucularına upload etme şansınızda var. Program sizlere birçok farklı yedekleme ve geri getirme özelliği ve farklı görüntüler sunuyor.

Versiyon 5.1.6.233 ile navigasyon veri kütüphanesi güncellenmiş bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver