Ücretsiz İndir BackTrack Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BackTrack Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BackTrack isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Linux kullanıcılarına yönelik hazırlanmış olan BackTrack 4, bilgisayarınızın tüm güvenlik ihtiyacını karşılayacak düzeyde bir program.

Whax* ve Auditor**’ün birleşimi niteliğinde olan ve güvenlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanan BackTrack 4, daha çok ileri düzey Linux kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Yeni sürüm ile birlikte acemi kullanıcılarda BackTrack 4’den yararlanabilmektedir.

Hem olağan ihtiyaçlarınızı, hem de güvenlik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar.Slax tabanlıdır.Yapısal ve mantıksal olarak oldukça iyi, istenilenin en iyisini veriyor.

Daha yeni neler var***

* Artık paketler Slax 6 LZM formatında , daha çok yer ve daha stabil bir ortam sağlıyor * Özel hazırlanmış Kernel 2.6.20 üzerinde çalışıyor * Apple yamaları uygulandı * Geniş Kablosuz Ağ Kartı desteği * Lorcon Wifi / Metasploit entegrasyonu * Wireshark Wifi Frame Injection yaması * Japanese Input desteği * 300’ün üzerinde güncellenmiş güvenlik araçları * VoIP ile ilgili yeni bir bölüm

*: Güvenlik testi yapmak üzere hazırlanmış live linux sürümü.**: Knoppix temelli bir live-cd linux dağıtımı.

Önemli: İndireceğiniz dosya ISO formatlıdır ve eğer DVD’ye yazdırmak istemezseniz buraya tıklayarak Daemon Tools Lite programını indirip içeriği görüntüleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver