Ücretsiz İndir Back It Up Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Back It Up Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Back It Up isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu araçla yerel diskinizde veya bir FTP sunucusunda ZIP formatında yedekler oluşturabiliyor oluşunuz Back it up!’u farklı kılan özellikler arasında.Back it up! ile yedekleme setleri hazırlayabiliyor ve bu setler yardımıyla sadece dilediğiniz bir set üzerinde kolaylıkla çalışabiliyorsunuz.Daha sonradan setlerden birisine klasörler veya belgeler ekleyebiliyorsunuz.Tüm bunların yanında Back it up!’ın ilginç bir özelliği Windows kayıt defterinin yedeğini veya sadece belli anahtarların yedeğini veya sadece belli anahtarların yedeğini alabilmesi.Programın ana ekranında yer alan “registry export”sekmesine girdiğinizde Windows kayıt defteri düzenleyicisinin bir benzeri açılıyor ve alınacak yedekler buradan seçilebiliyor.Aldığınız yedeğe ihtiyaç duyduğunuzdaysa tek yapmanız gereken yedeğinizin üzerine çift tıklamak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver