Ücretsiz İndir Ayka Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ayka Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ayka isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayka ile artık yabancı sitelerde dolaşmak artık çok daha kolay. Sadece Internet Explorer’da çalışan bu uygulama ile artık anlamını bilmediğiniz bir sözcükle karşılaştığınızda o sözcüğün üstüne sağ tıklayın ve Ayka ile o sözcüğün Türkçesini öğrenin. 40.000‘den fazla sözcüğü veritabanında taşıyan bu küçük program ile artık ingilizcenizi internet ortamında dolaşırken de geliştirebilecek ve yeni kelimeler öğrenebileceksiniz.

 

Önemli! Browser’lar içerisinde sadece Internet Explorer‘da çalışan bu uygulama ile diğer internet sağlayıcılarını çalıştırmayı boşuna denemeyin. Firefox, Opera, Navigator gibi browserlar için uyumlu değildir. Ancak Türkiye’de yine de en yaygın olarak kullanılan browser Internet Explorer olduğu için pek sorunla karşılaşılmayacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver