Ücretsiz İndir Auto Backup Software Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Auto Backup Software Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Auto Backup Software isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açklamas:Bir yerel disk ebeke neighborhood ya da uzak ftp serverse araba yedekleme yazlm bir automaticlly yedeklemeye program taslak kullanmak için kolay sizin kritik veridir.Restore ettii yedeklemeler alacak ekilde basitler.Yedeklemeye çoul görevleri yaratabilirsiniz veriniz. El ile ya da otomatik olarak sisteminizde deerli verinin bir rezerv kopyasn yapmak için araba yedekleme yazlm kullanabilirsiniz.Restore etmek sizin seçebildiiniz kolay özgün ya da bir yeni konuma yenilemeye dosyaladdr.Yazlmn yapabildii araba yedekleme ifreleme sktrmay bütünleyip parola korumay kullanabilir. Arivi restore eden kendiyi yaratabilirsiniz. Esnek yedekleme tarih ve zaman otomatik olarak yedeklemeye belirginler. Uygun zamanda el ile yedekleme ve yenilemeyi balatabilirsiniz. Bir pencere nt/2000/xp da bakm yapt için çalabilir siz yedekleme bilgisayarnza uygun biçimde loggedmeyerek veriniz. Bir basittir fakat iiniz için ya da sizin kiisel için güçlü yedekleme çözüm bir networking çevrede ya da bir tek makinede ihtiyaç duyar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver