Ücretsiz İndir AS-Ya Bil Bakalım Sayı Bilme Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AS-Ya Bil Bakalım Sayı Bilme Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AS-Ya Bil Bakalım Sayı Bilme Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Ekran Görüntüsü 3 Basamaklı Sayı Bilme Oyunu

Bilgisayarın hafızasında tuttuğu 3 basamaklı sayıyı programın yönlendirmesiyle bilmeye dayanan bir oyundur. Tek başınıza ya da iki kişi karşılıklı oynayabilirsiniz. 

Oyunun Amacı

‘BİL BAKALIM!’ bilgisayarın hafızasında tuttuğu üç basamaklı bir sayıyı bilme ve talep ettiğiniz hak ve tahmin performansınızla orantılı olarak puan alma esasına dayanır. 

Nasıl Oynanır?

1-Tek Kişi:

‘Oyun’ menüsünden ‘Tekli Oyun’ seçili olduğu halde görev çubuğundaki ‘Başlat’ düğmesine basınız. Bu esnada program, isim kısmına ‘Oyun’ menüsünün ‘Oyuncu Adı’ bölümünde önceden girilen ‘Oyuncu 1’e ait ismi yazar. Hak isteğinizi belirleyip oyuna başlayabilirsiniz. (En çok 10 hak isteyebilirsiniz.) 

2-Karşılıklı Oyun:

‘Oyun’ menüsünden ‘İkili Oyun’ seçili olduğu halde görev çubuğundaki ‘Başlat’ düğmesine ya da tuşuna basınız. Bu esnada program, isim yazılan kısma ‘Oyun’ menüsünün ‘Oyuncu Adı’ bölümünde önceden girilen ‘Oyuncu 1’e ve ‘Oyuncu 2’ye ait isimleri yazar. Oyuna kimin başlayacağını ve müsabakanın kaç puan alındığında sona ereceğini girdikten sonra, tercih edilen oyuncu, oyuna başlar. Hak sorgusunda, ‘Tahmin’ düğmesi kullanılır. (Bir müsabakanın limiti, yani bitiş skoru, 100-999 sayıları arasıdır.)Not: Oyun kurulum gerektirmez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver