Ücretsiz İndir AS-Ya Adres-Etiket Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AS-Ya Adres-Etiket Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AS-Ya Adres-Etiket isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Ekran Görüntüsü Kategorik Etiket Bastırma ProgramıProgramın ana işlevi, 63,5×38,1 mm. x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırmaktır. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir. Bunun yanısıra işaretleme sistemi ile sadece işaretlenen adresin de bastırılması mümkündür.Sizlere kolaylık olması açısından örnek kategoriler yerleştirilmiştir. İstediğiniz kategoriyi değiştirebilir ya da yenilerini girebilirsiniz.

Programın Bölümleri:

Kategori Giriş: Kategorilerin (örn: milletvekilleri, vakıf üyeleri vb) grildiği bölümdür. Adres girmeye başlamadan kategorileri belirlemeniz önerilir.

Adres Giriş: Burada önceden belirlediğiniz kategorilerde adresleri girebilirsiniz. Bu bölümde kişi ve adreslere ‘önem derecesi’ vererek liste ya da etiket basma sırasında kişilere o kategoride basılma sırası verebilirsiniz.

Güncelleme: Çoğu zaman adreslerin güncelliğinden emin olamayabiliriz. Bu durumlarda kategori bazında tarama yaparak hangi adresleri ne zaman güncellediğinize bakabilir, eskileri yenileyebilirsiniz.

Etiket Yazdır: 63,5×38,1 mm. x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırdığımız bölümdür. Ayrıca bu bölümde, sadece işaretlediğimiz adresleri etikete bastırabilir ve liste halinde çıktı alabiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver