Ücretsiz İndir Apex Ticari Sistem Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Apex Ticari Sistem Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Apex Ticari Sistem isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması: 

Stok, cari, kasa, fatura, çek, senet, irsaliye, banka, döviz, depo, teklif, sipariş, taksit, üretim, personel, seri no, cep aktivasyon, bonus, yazar kasa, terazi olmak üzere 20 ayrı modülü içerisinde barındıran ticari yazılımdır.

Görsel tasarımı, kullanım kolaylığı, gelişmiş raporlama, uyarıları ile kullanıcıyı yönlendirme, gelişmiş yardım dosyası vb. özelliği ile tamamen kullanıcıyı düşünerek hazırlanmış bir ticari yazılımdır.

 

Apex Ticari Sistem ile işletmenizin kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz.Apex Ticari Sistem ile unutkanlık sizin için son bulacak.Kısayol tuş tanımlama menüsü ile menülerinizdeki kısayol tuşlarını isteğinize göre tanımlayabilirsiniz.Apex Ticari Sistem ile internet üzerinden (TCP / IP  protokolünü kullanarak) kolayca datalarınıza  ulaşabilirsiniz.SQL Rapor desteği ile dilediğiniz raporları alabilirsiniz.İrsaliye, Teklif ve Siparişi otomatik olarak ( Satır Bazında seçim yaparak)  Faturaya aktarabilirsiniz.APEX Ticari Sistemde, satır bazında ödeme ile aynı anda Nakit, Çek/Senet, Kredi Kartı, Taksit, ile Faturanızı kapatabilirsiniz.Personelinizin konumlarına göre modül bazı yetkilendirme (modül içi ; kayıt , düzenleme, silme, raporları gösterme) sistemi ile görev sınırlaması yapabilirsiniz.Müşterilerinizin bakiyelerini, anapara birimi veya diğer döviz birimleri ile takip edebilirsiniz.Otomatik sipariş hazırlama sistemi ile stok takibinden APEX ile kurtulabilirsiniz.APEX’e entegre olarak üretilen; Türkiye’nin ilk Cep telefoncuları ve  abone merkezlerine yönelik  programı sayesinde; cep telefonunun Imei No ve Seri No ile  sim kartların  Sim No, Telefon Numaralarının kayıt ve kontrolleriniDaha detaylı bilgi için üretici adresine bakınız …

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver