Ücretsiz İndir Anti-Ban Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anti-Ban Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Anti-Ban isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçoğumuzun problemi olan forumtr.com, megaupload.com ve birçok mp-3, müzik vs. sitesine giremiyorduk fakat bundan sonra rahatlıkla girebileceğiz. Anti-Ban programı ile sadece sitenin adresini programa ekleyerek siteye girebileceksiniz üstelik siteyi ekledikten sonra birdaha programa ihtiyacınız kalmıyor ve eskisinden dahada hızlanıyor ! ! !

Programın özellikleri;

Sadece sitenin adresini ekleyip kolayca sitenin engelini kaldırabilmeProgramı sildikten sonra veya kapattıktan sonra eklediğiniz sitelere programa ihtiyacınız olmadan girebilmeEklemiş olduğunuz sitelere eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilmeNormal siteleri ekleyerek eskinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme

Programın arayüzü;

 

Web site kısmına sitenin adresini yazıcaksınız www.siteadresi.com şeklinde ve siteadresi.com şeklinde olmak üzere hem www ile hemde www suz ekleyip izin ver tuşuna basıcaksınız örnek vermek gerekirse;

Web site : www.megaupload.com [ İzin Ver ]Web site : megaupload.com [ İzin Ver ]

Bu şekilde eklediğiniz siteler browserınızda eskisinden daha hızlı açılacak.

Ayarları nasıl eski halina getirebilirim ?

Destek kısmında Ayarlar > Ayarları Serbest Bırak adımlarını kullanarak programı yüklemeden önceki ayarlara geçebilirsiniz.

Msn Messenger Açılmıyor Ne Yapabilirim ?

Anti-Ban yazılımdan web site bölümüne messenger.hotmail.com adresini ekleyip İzin ver tuşuna basın ve msn ye girin bukadar basit.

81000134 ve 80072745 Nolu Msn Messenger Hatalarının Çözümüdür Üstteki Yöntem.

Anti-Ban`dan siteleri ekliyorum fakat hala site açılmıyor neden ?

Bu sorun genellikle manuel, el ile dns girmeden kaynaklanıyor.Çözüm: Masaüstünde iken Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın özelliklere basın Yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın özelliklere basın Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) üstüne gelip özelliklere basın burada dns sunucu adresini otomatik al yapın yapabiliyorsanız direk otomatik olarak ip al`da yaparsanız daha iyi olur.

Ağ Bağlantılarım sağ tıklayıp özellikler > Yerel al bağlanıtıs sağ tıklayın özellikler > İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) özellikler > Dns ayarlarını otomatik olarak al.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver