Ücretsiz İndir Ambar Takibi Programı v1.91 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ambar Takibi Programı v1.91 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ambar Takibi Programı v1.91 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması

Sürüm 1.91’de Neler Yeni?

Giriş ve çıkış fişleri listelenirken her kod için otomatik sıra numarası verilmesi özelliği eklendi. Alınan ve verilen yerlere göre parça hareketlerini gösteren liste eklendi. Listeleri yazdırırken yazıcı seçebilme özelliği eklendi. Listelerde sütun adına tıklanarak sıralama yapılırken “tarih” ve “sayı”larda ortaya çıkan sıralama hatası giderildi ve sıralamayı gösteren simge eklendi. Kodlara göre toplam miktar ve tutarları gösteren icmal özeti eklendi. Malzeme Cetvelini (icmali) MS Excel’e aktarma özelliği eklendi. İstemci Sürümü’ne sunucu değiştirme özelliği eklenmiştir. Böylece bir istemciden farklı ambarlara bağlanma imkanı getirilmiştir. Parça girişlerinin “Tutar”a göre yapılması halinde ortaya çıkan “YeniKuruş” hatası giderilmiştir. Giriş-çıkış fişlerinin arşivlenmesi özelliği eklenmiş, böylece yıl değişimlerinde fiş numaralarının sıfırlanmasına imkan verilmiştir. “Parça Hareketleri” bölümüne, “Bağlantı” ve ‘Değişen” parça numaralarının gösterilmesi özelliği eklenmiştir. “Sayım Cetveli”nde, mevcudu olmayan parçaların listelenmesinin önüne geçilmiş; ancak istenirse mevcudu kalmayan parçaların da listelenmesine imkan verilmiştir. Giriş-çıkış fişlerine, “Fiş No” ve “Tarih”in değiştirilmesi özelliği eklenmiştir. Malzeme Cetveli” yani icmalde, her kodun tutar toplamlarının görüntülenmesi ve tüm kodların toplamının da gösterilmesi sağlanmıştır. Parça girişi bölümüne, Kdv’si hesaplanmayacak girişler için “Kdv Ekleme” seçeneği konulmuştur. Parça hareketleri görüntülenirken “Arşiv Fiş No”nun da görüntülenmesi sağlanmıştır.

Genel Özellikler

Bu program, İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Birim Müdürlükleri için özel olarak hazırlanmıştır. Ancak, yedek parça, demirbaş malzeme ya da buna benzer ambarı olan kuruluşlar için de uygundur ve gerektiğinde küçük değişikliklerle ihtiyaca cevap verecek esnekliğe sahiptir.

Ağ ortamında, sunucu/istemci şeklinde çok kullanıcılı çalışmaya da imkan veren bu programla, çeşitli biçimde piyasadan temin edilen ve ambarda muhafaza edilen parçaların (malzemelerin) takibinin bilgisayar ortamında yapılması; ihtiyaç duyulan matbu fiş ve listelerin bilgisayar aracılığıyla oluşturulması/yazdırılması sağlanmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver