Ücretsiz İndir ALO Video Converter 4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ALO Video Converter 4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ALO Video Converter 4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ALO Video Converter basit ve kullanımı kolay bir format dönüştürme programı. AVI, MPEG, MPG, DAT, RM, RAM, RMVB, MOV, ASF, WMV uzantılı video dosyalarınızı AVI, MPEG, RM, WMV, PAL/NTSC formatlarına dönüştürmenize yarayan bu program tamamen sürükle bırak desteğine sahip.

Programın en önemli özellikleri arasında format dönüştürme işleminin çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması. Böylece hard disk kaynaklarınız en az şekilde kullanılmış olurken programda video dosyalarının dönüşümü için batch desteğide bulunuyor.

Program aynı zamanda AVI, WMV, ASF, RM, RAM, RMVB, MOV, QT, DAT, MPG ve MPEG formatlı video dosyalarından sesleri MP3, WAV, WMA ve OGG formatlı olarak çıkartma özelliğinede sahip. Versiyon 4.0 ile MPEG formatı için bazı özellikler eklenirken bazı hatalarında düzeltildiği göze çarpıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver