Ücretsiz İndir Alchemy Network Inventory 6.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alchemy Network Inventory 6.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Alchemy Network Inventory 6.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alchemy Network Inventory ile yerel ağınız (network) üzerindeki bilgisayarların donanım ve yazılım bilgilerinin tamamına erişmek istiyorsanız artık yapabileceksiniz. Program diğer bilgisayarlara client yüklemesi gerektirmeden çalışmasıyla dikkat çekiyor. Program tüm ağ kullanıcıları tarafından izinli olarak ayarlanabiliyor. Paylaşıma açılan klasörle dosya serverında istediğini paylaşımlarıda yabiliyorsunuz.

 

Alchemy Network Inventory her tür bilgisayarın özelliklerini öğrenmek ve ağ üzerinde iş birliğine yardımcı olmak için güzel bir çözüm. İşletim sistemi detayları, işlemci, bellek, sabit disk, yüklü yazılımlar, yazıcılar, ağ adaptörleri, ve daha bir çok bilgisayar detaylarını bu yazılımla öğrenebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver