Ücretsiz İndir Alarmlı Sayısal Saat Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alarmlı Sayısal Saat Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Alarmlı Sayısal Saat isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:Genel Özellikler

Türkçe dışındaki dillere de kolayca çevrilebilen bu şık program ile sisteminize yük getirmeden güncel saat ve tarihi görebilir; alarm olarak kullanabilirsiniz.

Programın alarm özelliği ile, belirlenen saatte, seçiminize bağlı olarak bilgisayarınızı kapatabilir ya da programın sesli uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.

Alarm ve uyarı seslerini değiştirebilir; saat başlarında uyarı vermesini sağlayabilir, hanelerin rengini yeşil, mavi, kırmızı olarak değiştirebilirsiniz.

Üreticiden: Alarmlı Sayısal Saat’ın 2.11 sürümünde;-Saati küçültüp büyültme özelliği eklendi.-Saatin 2.00 sürümünde karşılaşılan bazı küçük hatalar giderildi.-Hanelerin (rakamların) biçimi değiştirildi.-Saatin İngilizce sürümü hazırlandı ve diğer dillere kolayca çevrilme özelliği eklendi.-Özellikle NT tabanlı işletim sistemlerinde ortaya çıkan bilgisayarı kapatma sorunları giderildi!-Sisteme yük getirmeyen, hataları düzeltilmiş ve güncel tarih eklenmiş, tümüyle yeni tasarım…-Belirlenen saatte, seçiminize bağlı olarak bilgisayarınızı kapatma ya da sesli uyarı verme…-Alarm ve uyarı seslerini değiştirme…-Saat başındaki uyarı sesini kapatıp açabilme…-Hanelerin rengini yeşil, mavi, kırmızı olarak değiştirebilme…-Programla ilgili ayrıntılı yardım dosyası…-Daha pek çok kullanım kolaylığı ve sorunsuz çalışma…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver