Ücretsiz İndir Aktif Haber Posta Servisi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Aktif Haber Posta Servisi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Aktif Haber Posta Servisi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktifhaber Posta Servisi size günün önemli ve flaş gelişmelerini site site dolaşmadan, öğrenme şansı veriyor.  Üstelik kurulumu ve kullanımıda çok basit!

Genel Özellikleri:

Günün en önemli olayları daha haberler yazılır yazılmaz, sıcağı sıcağına bilgisayarınızın sağ alt köşesinde başlıklarıyla görünecek. Üstelik bağlantı hızınız ne olursa olsun.  Aktifhaber Posta Servisi (APS) bilgisayarınızda o kadar az yer kaplıyor ki sizin hiçbir işleminize engel olmuyor.  APS’nin kurulması ve ayarlarının yapılması da son derece pratik.  Yeni haber geldiğinde, önce başlığını göreceksiniz. İlginizi çeken haberi başlığını tıkladığınızda karşınızda bulacaksınız.  Eğer haberi okumazsanız ya da bilgisayar başında değilseniz başlık görünmez hale gelir ve APS amblemi yanıp söner.  APS’yi tıklayıp açtığınızda size küçük penceresinden yeni haberleri gösterir.Merak ettiğiniz haberin başlığını tıkladığınızda, spot halinde haberin özetini görürsünüz.Haberin tamamını okumak isterseniz “Haberin Devamı” butonuna basmanız yeterli. Anında ilgili haber karşınıza çıkacak.   APS’nin abmeline mausenin sağ tuşu ile tıkladığınızda karşınıza bir menü açılır. Bu menüde bulunan haberler seçeneğine tıkladığınızda gün içerisinde girilen tüm haberleri görebilirsiniz. Ayarlar seçeneğinde ise APS’nin size sunduğu dört siteden istediğiniz siteden haberlerin görüntülenmesini ayarlayabilirsinz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver