Ücretsiz İndir AKINSOFT Octopers Servis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AKINSOFT Octopers Servis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AKINSOFT Octopers Servis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program Özellikleri

* Servis fişi kaydı * İsteğe bağlı olarak Otomotiv, Beyaz Eşya ve Bilgisayar servis desteği. * Servis personel kaytıları. * Arıza ve servis işçilik kayıdı yapabilme, * Octopus ticari modulleri ile tam entegrasyon. * Çoklu kullanıcı desteği ve SQL raporlama sistemi.

Raporlar;

Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir.İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Windows Uyumluluğu;

AKINSOFT’un Titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avanatjı sağlamaktadır.

İlişkisel Veritabanı;

OctoPers SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Kullanıcı Yetkilendirme;

OctoPers kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler.Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum),her kullanıcıya, modül erişim haklarını tanımlayabilir.Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir.  Modüller 

Çok kullanıcılı Servis otomasyonu ,servis fiş kaydı, ürün kaydı, işçilik kaydı, arıza kaydı, marka/model kaydı, personel kayıt, raporlama modüllerini içermektedir.

Kullanım Alanları 

Servis modülü; otomobil, beyazeşya ve bilgisayar servislerine hitap etmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver