Ücretsiz İndir AKINSOFT Cd Market Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AKINSOFT Cd Market Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AKINSOFT Cd Market isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cd kiralayan işletmeciler için ideal bir programdır. Barındırdığı birçok özellik ile ve Türkçe olması ile de oldukça kolay ve geniş kullanım sunar.

Özellikleri:

Çok kullanıcılı ve güçlü veritabanı sistemi.Üye ve filmler için tam barkod desteği.Satış yapabilme.Üye indirimi belirleyebilme.Aynı filmi kiralayan üyeler için uyarı.En çok kiralanan filmler listesi.En çok kiralama yapan üyeler listesi.Kendi yazıcı çıktılarınızı tanımlayabileceğiniz dizayn modülü.Excelden veri transferi özelliği

Raporlar:Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir.İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Windows Uyumluluğu:AKINSOFT‘un Titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avanatjı sağlamaktadır.

İlişkisel Veritabanı;CdMarket SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Modüller:Cd kira ve satış işlemleri, üye kayıt, gecikmeler, en çok kiralanan cd modüllerini içermektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver