Ücretsiz İndir AKINSOFT CafePlus Client Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AKINSOFT CafePlus Client Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AKINSOFT CafePlus Client isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kafelerdeki tüm bilgisayarların internet aktivitelerini kontrol edebilmek için hazırlanmış bu program ile kafenizdeki tüm aktiviteleri denetim altında tutabilirsiniz. Sınırlı bağlanma noktaları sayesinde kullanıcıların zararlı sitelere erişimlerini engelleyebilir ve ayrıca saat ücretlendirmesini de yapabilirsiniz.

Bazı temel özellikleri:

Telekomunikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ‘ ndan onaylı içerik filtreleme sistemiBilgisayar, oyun konsolu, masa takibi.Birden fazla server çalıştırabilme özelliği (Birden fazla kasiyer çalıştırabilirsiniz)Üye, cari,stok ve muhasebe takip işlemleri.Bonus sistemi ve bilet basımı.Elektrik kesintisi ekleyebilme.Personel kaydı ve yetkilendirme sistemi.Dizin koruma ve exe çalıştırma sınırlandırma işlemleri.Yazıcı çıktıları için otomatik ücretlendirme sistemi.Mutfak modulu ile sorunsuz sipariş ve adisyon işlemleri.Server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemi.Bilgisayarın oyun veya internet için açılmasına göre program sınırlandırması.Hesap kesim ekranında indirim belirleyebilme.Satış tutarını bonus ile ödeyebilme.Süre sınırlı bilgisayarlarda kalan süreyi de görebilme.Bilgisayarı kullanan üyenin resmini ekranda görebilme.USB ye dosya kopyalanmasını engelleyerek müzik ve film arşivinizi korur.Kapalı bilgisayarları tek tuşla server bilgisayardan açabilme.Server bilgisayardan verilen komutla beklemedeki bilgisayarların monitörünü kapatarak enerji tasarrufu.Masaüstü mini flash banner özelliği yayınlanacak reklamları kendiniz belirler ve ek kazanç sağlayabilirsiniz.Server dan tek tuşla Internet Explorer ın başlangıç sayfasını değiştirebilme.Gelişmiş ücretlendirme sistemi sayesinde haftanın her günü belirli saatler için farklı ücret uygulayabilirsiniz.Modeli düşük veya normalden yüksek bilgisayarlarınıza tarife seçerek bu bilgisayar için kullanımları farklı şekilde ücretlendirebilme.Kafe içerisinde clientler arası chat sistemi. Ve daha birçok özellik…

Raporlar; Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir.İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir. Windows Uyumluluğu; AKINSOFT’un Titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avanatjı sağlamaktadır. İlişkisel Veritabanı; CafePlus SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir. Kullanıcı Yetkilendirme; CafePlus kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler.Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum),her kullanıcıya, modül erişim haklarını tanımlayabilir.Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir.

Önemli! Programın Mutfak versiyonunu indirmek için bu programı yüklerken “Yükleme Bilgisi” bölümüne göz atın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver