Ücretsiz İndir Age of Empires Expansion: The Rise of Rome Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Age of Empires Expansion: The Rise of Rome Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Age of Empires Expansion: The Rise of Rome Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ödül kazanan gerçek zamanlı strateji oyunu Age Of Empires’ı oluşturan takım tarafından yazılan The Rise Of Rome, Roma imparatorluğu’nun kötü ününe kavuşması sırasında sizin etkin bir rol oynamanızı sağlar. Age Of Empires’ın yüksek sezgili ek paketi ile yeni dünya yönetiminin yeni alanları için geniş ölçekli savaşlar yapın. Age Of Empires klasik oyununa yapılan ürün eklemeleriyle medeniyetlerinizi dikkatlice planlayın ve düzenleyin.

Augustus Caesar’ın Kleopatra ve Marc Antony karşı olması ve Hannibal ‘in filleri ile dağları aşması gibi olayları içeren zorlu seferler ile tarihte anahtar zamanlara hareket getirin. Dört tür yeni haritayı – tehlikeli Hill Country, Dar, Akdeniz ve Anakara – keşfetmek ve fethetmek için yeni stratejiler çizin.

Daha geniş harita seçeneği bulunan tüm haritalar için geçerlidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver