Ücretsiz İndir AES Password Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AES Password Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AES Password Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AES Password Manager website şifreleri, kredi kartı bilgileri, pin kodları ve benzer diğer önemli ve hassas şifrelerinizi veya verilerinizi güvenli bir şekilde yönetmenize ve saklamanıza yardımcı olucak gelişmiş özelliklerle donatılmış profesyonel bir uygulama. AES Password Manager eş zamanlı olarak birden çok kullanıcının ulaşabileceği ayrıcalıklı yönetim desteğiyle birlikte güvenli bir veritabanı sunuyor.

Yazılım flash bellekler ve benzeri taşınabilir aygıtlarada kurulabiliyor. İnternet sitelerindeki formları doldurmak için kullanabileceğiniz bu yazılım Internet Explorer ile entegre uyumu gösteriyor.

AES Password Manager kullanmaya başladıktan sonra artık düzinelerce şifre hatırlamak zorunda kalmayacaksınız. Şifre korumalı internet sitelerine veya e-posta hesaplarınıza ulaşırken program otomati olarak daha önceden kaydettiğiniz site hesabını seçicek ve doğru şifreyi sizin yerinize veritabanından gereken forma dolduracak. Bu özellikle web gezintilerinizde deneyiminizi daha basite indirebilecek ve daha güvenli veri güvenliği sağlayabileceksiniz.

Not: Programın indirdiğiniz sürümü deneme sürümü fakat program eğer satın almazsanız ücretsiz sürüme devam etmenize izin veriyor. Ücretsiz sürüm tamamen ev kullanıcısı için olup iş ve sektörel alanlarda kullanılması yasaktır. Ücretsiz sürümde form ve şifre kaydetme sayısı 35 ile sınırlanıyor. Süre sınırlaması olmasada programın gelişmiş özellikleride kapatılmış durumda.

Program Özellikleri:

Sağlam Güvenlik: AES veritabanı AES-256 şifreleme sistemi kullanıyor. Amerika Ulusal Güvenlik Departmanı tarafından kullanılan bu şifreleme sistemi ile veritabanı tamamen güvenilir bi şekilde korunuyor ve dışardan herhangi bir yabancının şifrelerinize girmesi imkansızlaşıyor.

Internet Explorer Araç Çubuğu: Kolay kullanım için tasarlanmış Internet Explorer web tarayıcısı ile tamamen uyumlu web form doldurma özelliği ve desteği.

Taşınabilir Cihaz Sihirbazı: AES Password Manager’ı ve şifre veritabanını herhangi bir taşınabilir cihaza kurduğunuz zaman (flash disk) bu cihazı taktığınız herhangi bir Windows işletim sistemli bilgisayarda şifreleriniz kullanıma hazır durumda olur.

SuperPaste Özelliği: İstediğiniz uygulamada istediğiniz formu doldurun. (web tarayıcı ve hesap uygulamalarında). Tüm Windows uygulamaları destekleniyor.

Password Generator: Herhangi bir zaman yeni bir şifreye ihtiyacınız olabilir. AES Password Manager otomatik olarak yüksek kalitede şifreler üretebilen bir şifre oluşturucusuna sahip. Yüksek kalite şifre demek diğerlerinin tahminin imkansız olduğu şifre demektir.

Lock Mode: Bilgisayar başında olmadığınızda kilitlendiği zaman kimse şifrelerinize veya önemli bilgilerinize ulaşamıyıcak.

Şuanki Sürüm: 2.4.4 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver