Ücretsiz İndir Advanced Lines 2.11 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Advanced Lines 2.11 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Advanced Lines 2.11 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Lines bağımlılık yapıcı bir renk eşleştirme oyunudur. Oyun içinde bulunan onlarca ses efektleri ve hoş animasyonlar sizi oyuna bağımlı edecek. Oyunda üç farklı oynama seçeneği var: Çizgiler, kareler ve bloklar. Oyun renkli objelerle donatılmış, 9X9 boyutlarında bir düzlem üzerinde oynanıyor. Oyunun amacı ise; aynı renkleri kullanarak çeşitli şekiller ortaya çıkartmak. Renkleri kullanarak gizlenmiş figürü ortaya çıkarın ve skor tabelasına adınızı gururla yazın! Gizli figür ortaya çıktığında oyunu bitirmiş olursunuz. Oyunda iki farklı obje türü mevcut; Statik (renkli toplar) ve dinamik(animasyonlu eğlenceli karakterler) Dinamik objeler özellikle çocuklar ve yeni başlayanlar için önerilebilir. Oyunda hemen hemen istediğiniz her ayarı yapabiliyorsunuz: grafik ayarları, arka plan müziği gibi ayarlamalar oyunu sizin için daha eğlenceli hale getirecek. Hoş arayüzü ise sizi kendisine alıştıracak ve oyunu kapatmak istemeyeceksiniz. Bu oyun tüm yaş aralığındaki kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca oyunun düşündürücü yapısı, mantıklı ve sağlıklı düşünme gücünüzün artmasına yardımcı olacak. Neden denemeyesiniz ki!!!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver