Ücretsiz İndir Adult Photo Blanker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Adult Photo Blanker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adult Photo Blanker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adult Photo Blanker ile uygunsuz içerikli tüm resim ve videoları filtreleyerek, görüntülenmelerini engelleyebilirsiniz.

Kelime, görüntü ve video filtreleme özelliği sayesinde, internet ortamındaki tüm engelli kelime ve görüntüleri tspit ettiği zaman, hemen devreye girer ve kullanıcının bu zararlı içeriklere maruz kalmasını önlemiş olur. Kendi veri tabanında bulunan ve devamlı güncellenen engelli kelime ve görüntülerin dışında filtre sistemine sonradan engelli bilgi girişi yapılabilir ve filtreleme düzeyini istediğimiz şekilde ayarlayabiliriz.

Anahtar kelimeler ve sözcükler yolu ile çalıştığından dolayı, herhangi bir zararlı içerik, görüntü, kötü söz vs. tespit ettiği anda sistem devreye girer ve o sayfayı bloke eder.

Çoklu kullanıcı desteği ile bilgisayar kullanıcılarının, bilgisayarlarından erişilmesini istemediği içerikleri engeller ve bilgisayar sahibinin iradesi dışında buna asla izin vermez. Ayrıca kullanıcı, kullanıcı şifresi ile giriş yaparak düzenlemeler yapabilir ve istediği anda programı devre dışı bırakabilir.

Özellikleri: 

Tüm tarayıcılara uyumludur.E-posta içeriklerini de filtreleyebilirİnternet ortamından inmek üzere olan resim ve video da uygunsuz içerik tespit ettiği anda indirmeyi durdurur.Kullanım esnasında ekran görüntüsü alır ve kaydederUygunsuz içerik tespit ettiği dosyanın açılmasına bilgisayar üzerindende izin vermez ve filtreler.

Bu ve buna benzer birçok özelliği ile bilgisayarınızın zararlı içeriklerden korunmasında en büyük yardımcınız olacak olan bu program tamamen Ücretsizdir.

Programın aldığı ödüller:

SoftForAll.com 5 Stars BrotherSoft.com 5 Stars ShareUp.com 5 Stars Download2you.com 5 Stars FileCart.com - 4.5 Stars bluechillies.com - 5 Stars download2pc.com - 5 Stars itshareware.com - 5 Stars download3k.com - 5 Stars eurodownload.com - 5 Stars 1st-download.com - editor choice freshshare.com - 5 starsDownloadRage.com - 5 stars

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver