Ücretsiz İndir ADSL Kota Kontrol Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ADSL Kota Kontrol Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ADSL Kota Kontrol isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

“ADSL Kota Kontrol” ADSL kullanıcılarının kullandıkları download ve upload miktarlarını Türk Telekom`un kota sayfasını baz alarak kullanıcılarına bildiren, limitli ADSL kullanıcılarının kota aşımına mağruz kalmalarına karşı önceden otomatik olarak uyaran bir yazılımdır. Program bilgisayar ekranınızın sol alt löşesine eklenerek sizin belirlediğiniz aralıklarla kota bilgilerinizi güncellemekte ve sizi bilgilendirmektedir. Limitli ADSL abonelerini kota kontrol etme derdinden kurtaran yazılımın “Limit Aşımı Alarmı” seçeneği ve kendini güncelleme özelliği bulunuyor.

Döneme ait download ve upload miktarını gösterme. Önceki dönemlere ait kota bilgilerini gösterme. Kullanılan download miktarını yüzde olarak görüntüleme. Belirli aralıklarla otomatik kota bilgilerini TTNet kota sayfasından otomatik güncelleme. Kota aşımı durumunda kullanıcıyı önceden sesli yada görsel olarak uyarma. Limit aşımına maruz kalmamak için ay sonuna kadar ne kadar download yapılması hakkında sayısal tavsiyeler. TTNet ücretlendirme bilgilerine göre faturaya gelecek tutarı hesaplama. Otomatik güncelleme ve güncelleme habercisi. Adware, Spyware, Malware vb. hiçbir zararlı bileşen içermemektedir. “ADSL Kota Kontrol “, TTNet`in kota sayfasındaki yeni GÜVENLİK KODU UYGULAMASINA TAKILMADAN kota bilgilerini alabilmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver