Ücretsiz İndir Adres Etiket Ve Kişisel Bilgi Yönetim Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Adres Etiket Ve Kişisel Bilgi Yönetim Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adres Etiket Ve Kişisel Bilgi Yönetim Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması

CetaSoft Adres, her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcının ihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan bir veritabanı programıdır.

Tüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Adreslerinizi kategorilere ayırarak onlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Adres etiketi hazırlama sihirbazı ile dilediğiniz tipte adres etiketi hazırlayabilirsiniz.
Zarf hazırlama sihirbazı ile dilediğiniz tipteki zarf üzerine adres bilgilerini yazdırabilirsiniz.
Doğum, evlilik yıldönümü ve sizin belirleyeceğiniz özel günler için etiket, zarf hazırlayabilir, e-mail gönderebilirsiniz.
Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler veya mektuplar hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bir şablon mektuba, adres veritabanınızdan alanlar ekleyerek belgenin dilediğiniz kadar kişiye hitaben kolayca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. (Mail merge).
Tek tıklama ile seçeceğiniz bir kişinin seçeceğiniz bir telefonunu kolayca çevirebilirsiniz.
Cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz.
İnternet Adres Bankası ile web adreslerinizi sınıflandırarak kaydedebilir, yerleşik web tarayıcısı ile adresleri açabilirsiniz.
Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilir (import), program içerisindeki adres kayıtlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz. (Export)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver