Ücretsiz İndir Adobe Photoshop Elements 5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Adobe Photoshop Elements 5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Photoshop Elements 5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadarki en iyi fotoğraflarınızı çıkartın…

Adobe® Photoshop® Elements 5.0 yazılımı gücü, sadeliği ve basitliği kombine ederek sizlere fotoğraflarınızla daha iyi işler çıkarmanıza yardımcı oluyor. Fotoğraflarınızdaki renk görüntü hatalarına anında el atın. Işıklandırma seçeneğinin yeni özellikleriyle daha gelişmiş kontrol elde edebiliceğiniz Elemtens 5.0 ile hatasız fotoğraflar elde edin. Hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı özelleştirebilir layoutlara atın ve dinamik fotoğraf galerileriyle yaratıcılığınızı Flash® teknolojisiyle birleştirerek ortaya koyun.

Ve bütün fotoğraflarınızı ve video cliplerinizi tek bir alanda görme imkanını bu yazılım ilede sağlıyabilirsiniz. İsterseniz tüm albümlerinizi online olarak yedekliyebilirsiniz. Bugüne kadarki en güzel fotoğraf çalışmlarınızı çıkartmaya başlıyabilirsiniz.

Esnek layout özellikleri ile hızlı bir başlangıç yapın

Flexible layout özelliklerini kullanarak yaratıcılığınız başlangıç noktasına hızlı girin: İsterseniz boş veya basit çizimli veya profesyonel olarak tasarlanmış temaları kullanın … sizin seçiminiz.

Fotoğraflarınıza animasyon ekleyin

Sıradak slide showları artık bir kenara bırakıp fotoğraflarınızı Flash® teknolojisini kullnarak tasarlanmış animasyon galerisiyle paylaşabilirsiniz. Gerçek bir kitabın sayfalarını çevirirken fotoğraflarınızı bu kitabın sayfalarınızda görebilirsiniz ve daha bir sürü özellik …

Anılarınızın haritasını çıkartın

Hatıralarınızı interaktif harita üzerinde fotoğraflarınızı tam olarak çektiğiniz yerde göstererek tekrar yaşıyabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz bu haritaları internet ortamına upload edebilirsiniz. ( Sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırları içinde geçerli bir özellik )

Gelişmiş düzenleme deneyimini tadın

Üstün düzenleme araçlarıyla çok güzel fotoğraflar elde edin. Çektiğiniz fotoğrafların makinenizle ayarlıyamadığınız kısımlarını Elements 5.0’ın yeni özellikleriyle tam olarak istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Uyumlu renk ayarları, brightness ve yeni renk türevleriyle exposure düzenlemeleri yapabilirsiniz. Zengin siyah beyaz dönüşümleri ile camera lenslerinin yarattığı bozuklukları keskinleşmiş veya blurlaştırılmış kareler yaratın.

Eğlenceli Flipbooklar yaratın

Fotoğraf serilerinizi ardarda sıralayarak Flipbookunuzu yaratın. Makinenizin çektiği ardarda çekim moduyla fotoğraflarınızı çektikten sonra bırak Elements 5® onları bir araya getrip sıralasın ve hareketin hassasiyetine göre ayarlasın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver