Ücretsiz İndir Ada SMS Cepline v.1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ada SMS Cepline v.1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ada SMS Cepline v.1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ada SMS 1.01 Bilgisayar’a bağlı bir cep telefonundan grup text mesaj gönderme imkanı veren bir yazılımdır.Cep Telefon BağlantısıBu sistemin çalışması için Cep telefonunuzu aşağıdaki metotlardan biri ile bilgisayara bağlamanız gerekmektedir. 1. InfraRed (Kızılötesi) özelliği olan bir cep telefonu ve kızılötesi bağlantı özelliği olan bir bilgisayar veya bilgisayarın USB girişine bağlı bir Infrared (Kızılötesi) adaptör bağlı olması gerekmektedir. 2. Cep telefonuna ait USB/RS-232 bilgisayar data bağlantı kablosu 3. Bluetooth özelliği olan bir cep telefonu ve Bluetooth bağlantı özelliği olan bir bilgisayar veya bilgisayarın USB girişine bağlı bir Bluetooth adaptörü bağlı olması gerekmektedir.

Yazılım RS-232 seri port üzerinden cep telefonu ile iletişim kurmaktadır.Yukarıda sayılan metotlardan herhangi birinde cep telefonun bağlı olduğu port numarası bilinmelidir.Com1,Com2, gibi)Port numarasını Öğrenmek için yapılan bağlantının özellikleri bakmak gerekmektedir.Bağlantıyı gerçekleştirmek için comm port listesinden kullandığınız port nosunu seçin,Bağlantı hızı standart olarak 9600 bps seçilidir,Veri transfer hızı bağlı olan telefonun özelliklerine göre değiştiğinden cep telefonuna uygun hız seçilmelidir.Ayarlar seçildikten sonra bağlantı butonu tıklanır ve bağlantı gerçekleşince telefonun özellikleri ekranın sağına gelir.Açıklama kısmında telefonun işlem için hazır olduğuna dair mesaj gelecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver