Ücretsiz İndir Acronis True Image Enterprise Server 9.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Acronis True Image Enterprise Server 9.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Acronis True Image Enterprise Server 9.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En pratik, kullanımı en kolay disk imaj yedekleme programı. Yedeklenmiş imajlardan dosya/klasör bazında geri dönme imkanı.. En pratik, kullanımı en kolay disk imaj yedekleme programı. Yedeklenmiş imajlardan dosya/klasör bazında geri dönme imkanı. Bugune kadar görülmüş en kullanışlı imaj yazılımı. Sistem çökmeleri vahimleştiğinde partitionları tek tek, tam koruyup, yedeklemek ve geri dönüşü sağlar. Sabit diskin imajı windows üzerinden aldığı gibi geri döner. Yedek almak için yeniden açmak gereği yoktur. Acronis True Image bilgilerinizin gerçek sigorta poliçesidir! Sabit diskinizin, ayrık partitionaların dahi bütünleşik yedeklenmesi, sadece içeriklerinin kısmi geri dönülmesi -İşletim sistemi, Programlar, Özel bilgi ve ayarlar- . Vahim yazılım sorunları vuku bulduğunda, donanım hatalarında True Image bilgilerini korur ki konvensiyonel yedekleme sistemleri bu konumda etkisiz kalır. Temel Özellikler: Yedeklemeyi tamamlamak için doğru disk imajlarını anlaşılabilir biçimde yaratır İçindekilerle birlikte tüm sabit diski yeniden yükler ve/veya zarar görmüş veya kaybolmuş dosyaları eski yerlerine koyar. Alınmış sabit disk imajını başka bir PC ye dahi yerleştirebilme, geri yükleyebilir. Acronis e Özel Özellikler; Windows tan sabit disk imajını alabilme.(Imaj alabilmek için DOS tan açılış yapılması gerekmemektedir.) Siz çalışmanıza devam ederken sabit diskinizin imajını almanızı sağlayan ilk ve tek teknoloji. Windows XP tarzı kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım. Zamanlanmış imaj alma işlemi Incremental imaj alma yetisi (Sadece değişen bölümlerin imajlanması) Ek Özellikler Sadece disk bölümü içinde gerekli olanları saklar. Kullanıcıya özet seviyelerin tanımlamasını sunar Belirli miktardaki arşivlerin bölünmesine izin verir. Şifre ile arşivleri korur. Her boyuttaki diskleri destekler. Yeniden yükleme esnasında bölüm tipleri, dosya sistemi, boyut ve disk lokasyonlarını değiştirir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver