Ücretsiz İndir Açık Soru Bank Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Açık Soru Bank Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Açık Soru Bank isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Açık Soru Bank, öğretmenlere yönelik hazırlanmış bedava bir soru bankası programıdır. Soru bankasına kolayca sorular ekleyebilir, eklediğiniz bu sorularla kolayca sınavlar hazırlayabilirsiniz.

Programın genel özellikleri şunlardır:

Soruları Ders, Seviye, Ünite ve Konu bazında sıralayabilme.Kolayca soru ekleme, bu sorulardan sınavlar yapabilme.Cevap anahtarları çıkarabilme.Sorulara çözüm/ cevap ekleyebilme.Sorulara MS Word denklem düzenleyicisi kullanarak, Open Office Math kullanarak veya MathType kullanarak denklem ekleyebilme. Sorulara tablo, resim ekleyebilme.Eklenen resimleri, denklemleri istenen şekilde soruya hizalayabilme.Sınav hazırlama işleminden önce soruların sıralarını karıştırabilme. (Bu sayede farklı gruplar oluşturabilirsiniz.)Soruları tek tek kaydedebilme. (MS Word veya Open Office ya da WordPAD uyumlu olarak.Dilerseniz herhangi bir RTF editör ile de açabilirsiniz.)Oluşturulan sınavı veya cevap anahtarını doc, rtf veya html olarak kaydedebilme. (Bu sayede oluşturduğunuz sınavlarınızı kaydederek USB belleklerinizde taşıyabilirsiniz.MS Word veya Open Offfice ile açabilirsiniz. Dilerseniz PDFCreator ile PDF’ye bile çevirebilirsiniz.)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver